Doradztwo w inwestycji

Wiemy jak zainwestować pieniądze
na rynku nieruchomości

Chcesz zainwestować w nieruchomości, ale potrzebujesz profesjonalnego doradztwa? Współpracujemy ze specjalistami, którzy udzielą Ci niezbędnych informacji.

Flipy

House flipping w ostatnich czasach zyskuje na popularności. Coraz więcej osób jest zainteresowanych, często niemałym, zyskiem w dość krótkim czasie. Ale na czym polegają flipy? Otóż chodzi o znalezienie nieruchomości w atrakcyjnej cenie, kupienie jej, podniesienie w jakiś sposób jej wartości, a następnie sprzedanie po korzystnej dla nas cenie. Wartość lokum najczęściej zwiększa się poprzez remonty lub zmianę układu mieszkania, tworząc dodatkowy pokój. Ale bez obaw, nie trzeba być zawodowym biznesmenem czy fachowcem od remontów, żeby móc podjąć się takiego przedsięwzięcia.

Oczywiście, istnieją pewne reguły, którymi warto się kierować i rzeczy godne zwrócenia naszej uwagi, ale my taką wiedzę posiadamy i chętnie się z Tobą podzielimy. Świadczymy usługę doradztwa finansowego w zakresie flipów – podpowiemy Ci o jakich rzeczach powinieneś pamiętać i przestrzegamy przed częstymi błędami. Ponadto, to właśnie do nas, jako pośredników nieruchomości, oferty trafiają jako pierwsze. Razem więc będziemy mogli śledzić rynek i wybrać dla Ciebie najlepszą propozycję, taką, która przyniesie Ci największy zysk.

Jak znaleźć odpowiednią nieruchomość?

Znalezienie odpowiedniej nieruchomości nie jest łatwe, dlatego ważne, abyś kierował się prostymi wskazówkami:

  • Szukaj okazji
  • Patrz na ofertę jak inwestor
  • Obserwuj lokalny rynek
  • Korzystaj z wiedzy pośrednika

Gotowce inwestycyjne

Gotowe produkty oparte na mieszkaniach

Innym sposobem, po który chętnie sięgają osoby wchodzące w świat inwestycji w nieruchomości, jest zakup tak zwanego “gotowca inwestycyjnego”. Jak sama nazwa wskazuje, osoba zdecydowana nabywa mieszkanie przygotowane już bezpośrednio pod wynajem. 

Rola inwestora polega na zarządzaniu nieruchomością (bądź znalezieniu kogoś, kto się tym zajmie odpłatnie) i czerpaniu całkowitych zysków płynących z najmu pokoi. Bo właśnie tym wyróżnia się akurat to rozwiązanie – kupujemy mieszkanie, całkowicie wyremontowane i ze zwiększoną liczbą pomieszczeń. Twoim zadaniem jest znalezienie najemców (takie wyjście, ze względu na koszty, często wybierają studenci).

Biznes od ręki

Polegając na naszym dużym doświadczeniu i szeroko zakrojonych znajomościach, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci gotowe rozwiązanie biznesowe, które niemal samo będzie pracować dla Ciebie! Otrzymasz mieszkanie wykończone pod klucz, przygotowane w taki sposób, aby zmaksymalizować Twój dochód. Wspólnie zapewnijmy Tobie i Twojej rodzinie bezpieczną, wolną od problemów finansowych przyszłość.

Filip Kiżuk

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości.

+48 535...Pokaż