Wykończenie wnętrz Fit-out

Znalazłeś już wymarzone miejsce,
chciałbyś urządzić je po swojemu…

Niestety brakuje Ci wiedzy i doświadczenia, a poszukiwania rzetelnego specjalisty mogą przeciągać się tygodniam. Zależy Ci na czasie oraz doświadczonym wykonawcy? Spokojnie możesz nam to pozostawić cały proces do momentu wprowadzenia możemy wykonać za Ciebie.

Space plan

Potrzeby klienta są dla nas najważniejsze. Z uwagą wsłuchujemy się w pomysły naszych kontrahentów. Wnętrza, których od nas Państwo oczekujecie chcemy zaprojektować uwzględniając rozwiązania techniczne niezbędne do realizacji i najnowsze trendy w aranżacji.

Rysunki projektowe oraz wizualizacje przybliżą Wam klimat i styl wnętrza oraz określą kierunek dalszego projektowania. Wspólnie przejdziemy przez etap koncepcyjny, dzięki czemu zyskacie Państwo zestawienie elementów wyposażenia w postaci specyfikacji oraz informacji o producencie i dostawcy. Z pewnością będzie to wkład w Państwa szczęśliwą przyszłość.

Projekt techniczny jest Strategiczną częścią planu, więc wraz ze specjalistami wskażemy Państwu uwagę jak najkorzystniej rozmieścić m.in punkty elektryczne, hydrauliczne, uchronimy przed często popełnianymi błędami oraz wskażemy triki w projektowaniu wnętrz np. przy doborze światła… dzięki temu uzyskamy wytyczne wykończeniowe, zestawienie materiałów wykończeniowych elementów wyposażenia i określenie kolorystyki.

Nadzory

Firma Matre wraz ze specjalistami prowadzi nadzór inwestorski nad każdym powierzonym projektem począwszy od organizacji pozwoleń na budowę określonymi przepisami wraz z odbiorem robót budowlanych, również pod kątem jakości. Prowadzimy kontrolę rozliczeń budowy.

W trakcie budowy prowadzimy również dozór mający na celu kontrolę zgodności realizacji z projektem. W naszej kompetencji należy ponadto dokonywanie uzasadnionych zmian w projekcie w trakcie realizowanych prac budowlanych.

Transparentność jest naszym jednym z głównych atutów więc w ramach współpracy z Matre wykonamy dla Ciebie kosztorys z kompletną listą użytych materiałów oraz elementów wyposażenia. Wycenimy prace budowlane oraz doręczymy harmonogram uwzględniający wszystkie etapy prac.

Prace budowlane

Matre jest partnerem kliku wiodących firm budowlanych na Pomorzu. Stawiamy na doświadczenie oraz wiedzę więc współpracujemy z Certyfikowanymi wykonawcami, którzy mają długoletnie doświadczenie.
Nasze ekipy prowadzą kompleksowe prace budowlano-remontowe wraz ze stawianiem nowych domów.

Sprzedaż wyposażenia

Na Państwa życzenie oferujemy
szeroką gamę produktów:

  • AGD
  • armatury
  • zabudowy
  • kuchnie
  • kanapy
  • stoły
  • łóżka
  • zasłony

 

Filip Kiżuk

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości.

+48 535...Pokaż