Matre łączy w pary
ludzi i miejsca

Naszą główną zaletą jest pełna transparentność i dyspozycyjność dla klienta. Nie chcemy abyś tracił swój czas na czynności, które zrobimy za Ciebie.

Transparentność

Działamy zawsze na przejrzystych zasadach. Nie uznajemy półprawd i niedomówień – naszą pracą chcemy zapewniać szczęście, stabilizację oraz bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim. Tylko pełna otwartość powoduje zaufanie, a to z kolei rodzi prawdziwie owocną współpracę. 

Wspieramy Was na każdym etapie transakcji nieruchomością – od wynajmu mieszkania na kilka miesięcy, po zakup wymarzonego domu dla rodziny.

Wierzymy, że w ten sposób będzie możliwe łączenie par na długie lata, par ludzi i miejsc. Bo zawsze gdzieś znajduje się to jedyne, wymarzone mieszkanie, gotowe by wypełnić je miłością. Twojej rodziny również jakieś wyczekuje.

 

Znalezienie właściwej nieruchomości wymaga zaangażowania i czasu, a w Matre działamy wspólnie ze specjalistami, aby jak najlepiej spełnić Wasze oczekiwania.

Dyspozycyjność

Naszą ambicją jest móc wspierać Cię zawsze i wszędzie. Pragniemy działać tak, abyś na żadnym z etapów nabywania czy sprzedawania nieruchomości, nie czuł się zagubiony. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zawsze jesteśmy gotowi udzielić wyczerpujących odpowiedzi w jak najbardziej przystępny sposób. Matre powstało z myślą o niesieniu dobra i odnajdywaniu tych właściwych, przeznaczonych nam domów.

Wierzymy, że wyłącznie pełne zaangażowanie pozwoli na skuteczną współpracę. W Matre na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Ich zadowolenie i radość z nowego życia jest dla nas wyznacznikiem sukcesu. Dlatego jako ambitni ludzie dokładamy wszelkich możliwych starań, by zawsze być do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, z chęcią poprowadzimy Cię przez zawiły świat nieruchomości!

Aktualności

Czytaj wszystko

Matre wchodzi na rynek

19 lipca 2019

Bacon ipsum dolor amet chuck tongue pork belly strip......

Czytaj

Wspieramy szkołę

28 czerwca 2019

Mauris eget nisl eget lacus vestibulum posuere. Morbi euismod......

Czytaj

Wspieramy szkołę

28 czerwca 2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris......

Czytaj

Skontaktuj się

Filip KiżukMakler nieruchomości

+48 535 066 849

biuro@matre.pl

ul. Grodzka 10/2, 70-560 Szczecin

pn.-pt. 10.00 – 18.00

Napisz do nas

*Pole wymagane